Toonerikassettide täitmine

Toonerikassetti tuntakse ka nimede all printerikassett, printeritahm, tahmakassett, toonerkassett.

Kõige korrektsem oleks nimetada seda sõlme printeri toonerikassetiks! 

 

KVALITEET JA STANDARDID

Rapo OÜ tootmisosakond kasutab toonerite täitmis- ja renoveerimis tehnoloogias ISO-14001 standarditele vastavaid toormaterjale ja varuosi, mis kuuluvad "Blue Angel" - ökoloogiliselt ohutu toote - kategooriasse.

Kõik Rapo OÜ poolt täidetud ja renoveeritud toonerikassettid läbivad range ASTM* standardi F1856 nõuetele vastava, tehniliste tingimuste ja kvaliteedinõuete kontrolli, välistamaks  defektseid materjale või osi, samuti tehnoloogilisest protsessist tingitud vigu. 

ASTM* - American Society for Testing and Materials

 

"TOONERIKASSETTIDE TÄITMINE" - SEE EI TÄHENDA AINULT TÄITMIST!

Toonerikassettide täitmisteenus sisaldab lisaks uue tooneriga täitmisele veel hulk lisaoperatsioone. Kassetist eemaldatakse jääktooner, mis tekib igasse kassetti tavalise tööprotsessi käigus. Puhastatakse valgustundliku trumli OPC kiht paberist eralduvatest osakestest. Puhastatakse ilmutusrull, laadimisrull, el.kontaktpinnad jm olulised detailid spetsiaalselt selleks otstarbeks ettenähtud puhastusvedelikega. Kasutatud kasseti hea funktsioneerivuse tagamiseks on soovitatav igal korduvkasutusel kasseti kõik kulunud mehaanilised osad välja vahetada ning sellisel juhul võime juba kassettide täitmise (refilling) asemel rääkida renoveerimisest (remanufacturing).
  

Suunavad lingid Rapo e-poodi:

Tooneri / tahmakassettide täitmine

Tooneri / tahmakassettide renoveerimine

Analoogtoonerid

OEM e originaaltoonerid

 

Kontaktid

TALLINNA  ESINDUS:

Tehnika 55, 10136 Tallinn

Tel: 645 0345

E-mail: tallinn[at]rapo.ee

 

TARTU ESINDUS

Riia 142, 50411 Tartu
Tel: 733 7070, E-mail: tartu[at]rapo.ee