Millist kontoritehnikat valida

Millist kontoritehnikat valida?
Igal ettevõttel, kes vajab enda tehnikapargi väljavahetamist, tuleb varem või hiljem kokku puutuda küsimusega: „Millist kontoritehnikat valida?“ Pakkujate rohkus turul võib pea üsna lihtsalt segi ajada ning erinevate aparaatide vahel orienteerudes raisatakse väärtuslikku tööaega.
 
Ei ole lihtne leida lahendust olukorrale, mis paneb küsima: “Kuidas teha valik kümnete erinevate väliselt sarnaste seadmete vahel?“ Vaadates seadmete tutvustusi ja nähes kõiki neid tehnilisi näitajad, kes jõuab neid kõiki võrrelda? Kas valida must-valge või värviprinter, kas tindi- või laserprinter? Kas piirduda ainult printeriga või on vaja ka skaneerida ja paljundada? Tihti jääb märkamata oluline aspekt, kas ja kui kallis selle aparaadi ülalpidamine on? Ja lõppude lõpuks jääb ju ikkagi veel küsimus, kas osta või rentida? Ei pea ju summasid kohe seadmete alla kinni panema, vaid alati on ka võimalus rentida ning kasutada rahalisi vahendeid pigem ettevõtte tegevuse arendamisse.
 
Teie ettevõtte vajaduste välja selgitamisel ja parima lahenduse leidmisel tulevad Teile appi Rapo kogemustega spetsialistid, kes on antud valdkonnas klientidele usaldusväärseks partneriks juba aastast 1991.
 
Ükski ettevõtte juht või muu võtmeisik ei pea kulutama olulist tööaega, rääkimata vabast ajast, sellele, et selgitada välja enda ettevõtte vajadustele sobilik kontoritehnika või muu infotehnoloogiline lahendus. Koostöös meie spetsialistidega on võimalik välja valida just Teie harjumus- ja vajadusepõhised seadmed, kulutarvikud ning võimalikud lisateenused. Sellega hoiate kulud kontrolli all ja Teie ettevõtte töö muutub sujuvaks ning stressivabaks. Vähemalt selle osa, mis puudutab kontoritehnikat!

Kontaktid

TALLINNA  ESINDUS:

Tehnika 55, 10136 Tallinn

Tel: 645 0345

E-mail: tallinn[at]rapo.ee

 

TARTU ESINDUS

Riia 142, 50411 Tartu
Tel: 733 7070, E-mail: tartu[at]rapo.ee