Kontoritehnika rent

Tänapäeva kiiresti arenevas ühiskonnas, kus IT tehnika vananeb nii moraalselt kui füüsiliselt juba 3-4 aastaga, tasub kindlasti seadme ostmise asemel kaaluda selle rentimist.

 

Rentimise eelis seisneb eelkõige ettevõtte rahaliste vahendite mitte kinni panemises varasse, mis kiirelt oma väärtust kaotab, vaid raha saab kasutada igapäevaseks äritegevuseks.

 

Tasub ka meeles pidada, et seadme ostmisel soetusmaksumus on seadmele tehtavatest kulutustest üksnes nö „jäämäe tipp“, seadme omamise tegelikud kulud koosnevad aga veel tulevikus vahetatavatest varuosadest ning seadmele kulutatud remondi ja hoolduse summadest. Rentimise eeliseks on kulude läbipaistvus - ei mingeid varjatud kulusid, kõik vajalik sisaldub rendihinnas.

 

Et saaksite oma IT tehnikaga seonduva kõige paremini kontrolli alla, siis siin saavad meie pikaajaliste kogemustega spetsialistid teile appi tulla. Aitame teil leida optimaalseima lahenduse, arvestades ühelt poolt võimalikult kaasaegseid lahendusi ja teisalt teie ettevõtte vajadusi ning teie rahalisi võimalusi. Seadme rentimine peaks teie igapäevatööd oluliselt lihtsustama, kaovad mured, mis tekivad seadme ekspluatatsiooniga.
 

Meie korraldada jääb kõik seadmega seonduv - hooldus ja remont, seadme varustamine kulutarvikutega, ühtlasi on tagatud varuosade kättesaadavus ja seadme rikke korral saame teile operatiivselt pakkuda asendusseadet.

 

Rendi klient saab meie poolt:

  • Seadme
  • Toonerid
  • seadme korralise hoolduse
  • On-Site remondi teenused
  • remondi ja varuosad
  • vajadusel asendusseadme
  • tooneri automaatse tellimuse teavitus
  • kaughalduse (kui võrk ja seaded võimaldavad)
  • konsultatsioonid telefoni teel

 

Kõik eelnimetatud teenused sisalduvad seadme kuumaksetes ja väljatrüki hinnas. Kliendi kanda on ainult igakuine teenuse kuumakse ja vastavalt pakkumisele tasu iga välja trükitud  lehekülje eest. Ühtegi teist mingit salajast või ridade vahele peidetud kulu kliendile ei tule.

 

Seadme vananedes kaob teil mure, mida sellega hiljem peale hakata. Niipea kui teil tekib vajadus teistsuguste funktsioonidega või suuremale/vähemale töökoormusele mõeldud seadme järgi, vahetame olemasoleva uue sobivama vastu välja. Teil ei kaasne mingeid lisakulutusi ega asjatut ajakulu uue seadme soetamisega tegelemiseks. Ja otse loomulikult on uuele seadmele koheselt tagatud kõik meiepoolsed toetavad teenused.

 

     
     

 

Tartu e-post: tartu@rapo.ee  tel: 7337070

Tallinna e-post: tallinn@rapo.ee  tel: 6450345

     

* TCO - halduskulud   loe lisaks

 

 

Kontaktid

TALLINNA  ESINDUS:

Tehnika 55, 10136 Tallinn

Tel: 645 0345

E-mail: tallinn[at]rapo.ee

 

TARTU ESINDUS

Riia 35, 50410 Tartu
Tel: 733 7070, E-mail: tartu[at]rapo.ee