Kontori ja IT-seadmete hooldus ning remont

Kontoriseadmete (printerid, koopiamasinad, multifunktsionaalsed seadmed) hooldusteenus

Hoiame kokku Sinu väärtuslikku aega, usalda oma kontoritehnika meie kätesse! Hoolitseme kärmelt selle eest, et printerid, koopiamasinad ja faksid saaksid pakkuda edasist töörõõmu veel kauaks.

Meie spetsialistid on kogenud ja hästi koolitatud – omame kontoritehnika hooldus-ja remondikogemust juba aastast 1991.

Hooldus- ja remonditööde hinnakiri

Soovitame: "Rapo OÜ täislahendus"

 

IT seadmete hooldus- ja remonditeenus

IT süsteemid muutuvad aasta aastalt keerulisemaks ja laiahaardelisemaks, nõudes aina rohkem ressursse. Kõike seda oma jõududega töökorras hoida võib muutuda keeruliseks ja aega nõudvaks tegevuseks. Oleme valmis toetama Sind IT seadmete korrashoiul ja uuendamisel.

 

Printeri toonerikassettide taastamine (kassettide täitmine, kassettide renoveerimine)

Oleme veendunud, et inimeste elukvaliteedi pikaajalisus sõltub meid ümbritseva keskkonna kvaliteedist. Seega on meie ettevõttel kohustus tegutseda viisil, mis võimaldaks pakkuda kvaliteetset teenust ja samas säilitaks loodusressursse, viiks miinimumini jäätmetehulga, ennetaks saastatust ja tagaks loodussõbraliku keskkonna tulevastele põlvedele.

Propageerime mõistlikku tarbimist. Soodustame keskkonnasäästlikku, ökonoomset hoiakut trükiseadmete toonerikassettide (tuntud ka tahma- või trumlikassettidena) täitmis- ja renoveerimisteenuste efektiivse rakendamise kaudu.

Kontaktid

TALLINNA  ESINDUS:

Tehnika 55, 10136 Tallinn

Tel: 645 0345

E-mail: tallinn[at]rapo.ee

 

TARTU ESINDUS

Riia 142, 50411 Tartu
Tel: 733 7070, E-mail: tartu[at]rapo.ee