Kontoritehnika halduskulu

Printimise ja kopeerimise kulud

Kontoritehnika ülalpidamise kulutuste hindamine tema eluaja jooksul on praegu kuum teema. Kohe pärast printeri või koopiamasina soetamist hakkavad tekkima erinevaid varjatuid kulud, mis ajapikku järjest suurenevad. Isegi arvutitootjad peavad seadme ülalpidamise kulusid oluliseks omaduseks, kuidas muidu sarnaste arvutite vahel vahet teha. Printimise tehnikaga on aga teisiti. Olenemata sellest, kas tegemist on laser- või tindiprinteriga, võib eeldada, et peamised kulutused on kulumaterjalidele, mis ületavad printeri soetuskulusid mitmekordselt.

Meie Kyoceras oleme endale ammu teadvustanud, et kontoritehnika ülalpidamise kulud on väga olulised kasutajatele. Me tahame, et ka printerite ostjad ja kasutajad oskaksid sellele tähelepanu pöörata. On selge, et enamuse printeritootjate kasum sõltub kulumaterjalide müügist ning teame ka, et keskmine võrguprinter tarbib toonerit 11000 lehekülje kohta kuus. Printeri keskmise eluaja jooksul võib toonerikulude erinevus Kyocera ja ükskõik millise tema konkurendi printerite vahel ulatuda sadadesse eurodesse.

Väiksemad ülalpidamise kulud

Kyocera ECOSYS seadmete ülalpidamise kulud on vaieldamatult oma klassi madalaimad. See hõlmab kõiki kulusid: otsesed kulud nagu ostuhind ja printimise kulud lehekülje kohta ning kaudsed kulud: hooldus, kulumaterjalide nagu näiteks toonerikassettide vahetamiskulud, trükivahendite kasutamine, seadme haldamine ja sellele kuluva energia maksumus.

Asutustes, kus tehakse palju väljaprinte ja koopiaid, võivad kulutused kulumaterjalidele tõusta väga kõrgele, eriti kui suhteliselt kallid trumlit, kinnitajat ja toonerit sisaldavad lühikese elueaga printerikassetid tuleb tihti uute vastu välja vahetada. Kyocera ECOSYS tehnoloogia vähendab neid kulusid tunduvalt sest seadme töösõlmed on tehtud pikaealised.

 

Leia oma optimaalseima ülalpidamise kuludega kontoritehnika.

Sind huvitab, kuidas sa saad oma kulusid kokku hoida? Sulle on seadme eluaja ülalpidamise kulud niisama tähtsad kui kõrge produktiivsus ja laitmatu trükikvaliteet?

Siis võta ühendust oma kohaliku Kyocera edasimüüjaga. Lase tal teha sinu vajadustele vastav majanduslik analüüs konkureerivate firmade kohta. Kyocera printerite tulemused veenavad sind. Kyocera ECOSYS aparatuur tagab trüki suurepärase kvaliteedi ja on vaieldamatult oma klassi odavaim.

 

 

Kontaktid

TALLINNA  ESINDUS:

Tehnika 55, 10136 Tallinn

Tel: 645 0345

E-mail: tallinn[at]rapo.ee

 

TARTU ESINDUS

Riia 35, 50410 Tartu
Tel: 733 7070, E-mail: tartu[at]rapo.ee