Soodustooted

11.41 €
9 €
Kood: R60014
275 €
245 €
Kood: R80288
3980 €
3352 €
Kood: R80290


Rapo e-tellimiskeskusest saate tellida tooteid väikese ajakuluga lihtsalt ja mugavalt. Rapo e-tellimiskeskus võtab tellimusi vastu ööpäeva ringselt (24/7).

Peale tellimuse esitamist saabub tellijale automaatne teate tellimuse vastuvõtu kohta.

Teadmiseks tellijale: Esitades ostutellimuse, tellijale koheselt automaatselt arvet ei genereerita ning seetõttu ei saa pangalingi kaudu tasuda! Ettemaksu klientidele saadetakse arve peale tellitava kauba saadavuse kontrolli läbiviimist Rapo müügispetsialisti poolt. Krediidilimiidiga püsiklientidele saadetakse arve peale kauba tarnimist.

Tähelepanu: e-tellimiskeskuses võivad hinnad erineda kaupluse hindadest!

Tellimuste ajaloo talletamiseks, mis võimaldab tulevikus lihtsamalt sooritada korduvtellimusi, soovitame  Rapo OÜ e-tellimiskeskusese Teil eelnevalt registreeruda kasutajaks. Registreerumise õnnestumisel saate vastava teate oma e-posti aadressile ning seejärel saab kasutajanime ja parooli kasutades siseneda registreeritud kasutajana tellimiskeskkonda.

Tellimiskeskkonnas kajastuvad laoseisud ja hinnad võivad erineda hetkeseisust. Juhul kui need erinevad Teie tellimusel olevatest, võetakse Teiega kindlasti ühendust.

 

 Kõik kaupade juures olevad hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

 

NB! Püsikliendi või koostööpartneri staatuse alusel kokkulepitud täiendavate hinnamuutuste aktiveerumiseks palume kontakteeruda meie müügikonsultantidega.

 

Kasutusjuhised e-tellimiskeskuse kasutajale

Registreeru e-tellimiskeskuse kasutajaks