Millisel puhul millist kassetti eelistada?


Uued kassetid on tootnud sama tootja, kes kontoriseadmegi. Iga kassett ühildub vaid ettenähtud seadme tüübiga. Firma esindusdokumentide jaoks on uue ehk originallkasseti (OEM) valik parim. Rapo OÜ pakub uusi kassette kõikidele seadmetele, sealhulgas sellistele markidele nagu Brother, Canon, Epson, HP, Konica-Minolta, Kyocera, Lexmark, Oki, Olivetti, Ricoh, Samsung, Toshiba, Utax, Xerox jpt.


Analoogkassetid kontoriseadmetele on põhimõtteliselt sama, mis B-varuosad autodele - tootjafirma on veidi vähem tuntud, kuid oma töö teevad nad ära täpselt sama hästi. Analoogkassette kasutavad pea kõik ettevõtted, kes soovivad võita hinnas ning samas järele andmata nõuetes tulemuse kvaliteedi osas.

 

Ühe juhtivama ettevõttena propageerime juba aastast 1991 keskkonnasäästlikku ja ökonoomset mõtteviisi, pakkudes toonerikassettide täitmise- ja renoveerimisteenust. Täidetakse ja renoveeritakse peaaegu kõikide tootjate toonerikassette - Canon, HP, Mita, Sharp, IBM Lexmark, Epson, Newgen jt. Iga kassett läbib täieliku puhastuse ja kontrolltsükli ning täidetakse kõrgkvaliteedilise tooneriga, mida hangitakse USA-st selle ala juhtivatelt tootjatelt. Vajaduse korral toimub ka trumlite jm mehaaniliste osade asendamine. Vahetatud trumlite ressurss on märgatavalt suurem kui OEM toodangul. Näiteks on RAPO OÜ poolt kasutatavad trumlid pidanud korduvkasutusega kassettides vastu 3 ja enam täitmist, olles võrdne OEM toodanguga.

 

Vaata kassettide kvaliteedi tasemeid täpsemalt
 

Kontaktid

TALLINNA  ESINDUS:

Tehnika 55, 10136 Tallinn

Tel: 645 0345

E-mail: tallinn[at]rapo.ee

 

TARTU ESINDUS

Riia 35, 50410 Tartu
Tel: 733 7070, E-mail: tartu[at]rapo.ee