Millal remont?


Kui Sinu kontoriseade tõrgub või ei tööta üldse, siis on see märgiks, et oleks vaja pöörduda hooldusinseneri poole. Tegu võib olla erinevate probleemiga, mille välja selgitamine ei pruugi Sul endal õnnestuda, kuid meie koolitatud spetsialist saab sind siin kindlasti aidata. Meie eeliseks on varuosade lao olemasolu tänu millele saame paljud remonditööd kiirelt teostatud.


Kuna remont võib teatud juhtudel osutuda üsna kalliks, muutudes seeläbi kohati ebaotstarbekaks, siis aitab meie hooldusmeeskond Sul teha majanduslikult otstarbekaid otsuseid.


Meie hooldusmeeskond on alati valmis Sinu juurde kohale tulema, aga kindlasti on Sul võimalus oma seade ka meie hoolduskeskusse toimetada või meie poolt toimetada lasta, kui see Sulle rohkem sobib. Mõningatel juhtudel on see isegi möödapääsmatu.


Kindlasti mõtled nüüd, et kuidas Sa ilma oma truu abimeheta hakkama saad? Aga ka siin saame abiks olla, pakkudes Sulle asendusseadme rentimise võimalust. Hetkel olemasolevate asendusseadmete rentimise kohta saad küsida teavet meie hoolduskeskusest telefonil 646 0360.

 


 

 

 

Kontaktid

TALLINNA  ESINDUS:

Tehnika 55, 10136 Tallinn

Tel: 645 0345

E-mail: tallinn[at]rapo.ee

 

TARTU ESINDUS

Riia 35, 50410 Tartu
Tel: 733 7070, E-mail: tartu[at]rapo.ee