Ökoloogiline jalajälg

Seoses ettevõtete üha suurenevate nn ökoloogiliste jalajälgedega, oleme võtnud oma ees­mär­giks aidata meie klientidel/koostööpartneritel läbi printerite toonerikassettide taaskasutuselevõtu vähendada tarbi­mi­­sega kaasnevat kulu ja keskonna reostust.

 

Tähele­­panu­­­väärne on fakt, et sellise teadliku tegevusega hoiame iga kassetikesta tootmiseks kulu­vaid naftaprodukte kokku umbes 2,5 liitrit. Toonerikasseti taaskasutamine annab lisaks kesk­konna­hoiu­le ka rahalist kokkuhoidu, kuna olemasoleva kasseti enamus detaile kasutatakse mitu korda (kuni ressursi ammendumiseni) ja seepärast kasseti soetamiseks ei ole enam vaja kulutusi teha. Anname kõigile meie poolt taastatud kassetti­dele garantii.


RAPO OÜ – Eestis esimesi printerite toonerikassettide taastajaid.

Rapo OÜ tegeleb koopia- ja laserkassettide täitmise ja renoveerimisega alates aastast 1991 ning on kujunenud sellel alal üheks juhtivamaks firmaks Eestis.

 

Iga kassett läbib täieliku puhastuse ja kontrolltsükli ning täidetakse kõrgkvaliteedilise tooneriga, mida hangitakse USA selle ala juhtivatelt tootjatelt. Vajaduse korral asendatakse ka OPC trumleid. Vahetustrumlite ressurss on märgatavalt suurem kui OEM toodangul (originaaltoodangul). Näiteks on Rapo AS-i poolt kasutatavad trumlid pidanud korduvkasutusega kassetis vastu kolm ja enam täitmist, olles võrdne OEM toodanguga (originaaltoodanguga).

Lisaks meid kõiki ümbritseva keskkonna eest hoolitsemisele, on kassettide täitmine ja renoveerimine Rapo AS-is väga soodne, sest korduvkasutatava kasseti maksumus Rapo AS-is üldjuhul ei ületa 60-80% uue kasseti hinnast. Ühtlasi antakse kõigile korduvkasutuse kassettidele garantii.

 

Et Sa ei peaks pidevalt muretsema, kuidas tühjad toonerkassetid taastamisele saata ja need sealt pärast jälle tagasi tuua, oleme võtnud nõuks pakkuda Sulle mugavaimat võimalust - toome Sinu tühjad kassetid ise taastamisele ja hiljem need jälle Sinu kontorisse tagasi ja Tallinna ning Tartu piires teeme seda täiesti tasuta! Ühtlasi pakume mitmetele kassetimarkidele vahetusvõimalust – see tähendab, et Sina annad oma tühjaks saanud kasseti meile ja meie toimetame Sulle koheselt teise taastatud kasseti asemele. Seda, millised kassetid hetkel meie vahetusfondis on, saad küsida meie abivalmilt klienditeeninduselt telefonil: Tallinn - 645 034, Tartu - 7300187

 

Millisel puhul millist kassetti eelistada?

  • Originaaltarvikud
  • Analoogtarvikud
  • Taastatud tarvikud 

 

Kasulikud lingid

 

Tindid ja toonerid Rapo e-tellimiskeskkonnas

Taastatud toonerikassettide garantiitingimused 

Kas printerite toonerikassette tasub täita?

Kontaktid

TALLINNA  ESINDUS:

Tehnika 55, 10136 Tallinn

Tel: 645 0345

E-mail: tallinn[at]rapo.ee

 

TARTU ESINDUS

Riia 35, 50410 Tartu
Tel: 733 7070, E-mail: tartu[at]rapo.ee